info@anop.cz +420 732 334 694

Anop spona červená Anop spona zelená Anop spona modrá Anop spona žlutá Anop spona šedá Anop spona růžová

Spona na ponožky

Anop - Spona na ponozky, Krouzek, Parovac, Vesak, Kolicek Anop - Barvy spony na ponozky

Ten pocit když…

Určitě jste někdy zažili situaci, kdy jste do pračky dali pár ponožek, ale ve vypraném prádle našli jen jednu z nich – ta druhá někam prostě zmizela. Pokládali jste si někdy otázku kam ponožky mizí a proč vždy zůstane právě jen jedna? Komu vlastně které ponožky patří? A mají stejné ponožky prané v různých várkách opravdu stejnou barvu? Kolik zbytečného času trávíte jejich tříděním, věšením, dohledáváním dvojiček, rozmotáváním po vytáhnutí z pračky? Rozhodovali jste se někdy mezi kolíčkováním a riskováním sfouknutých ponožek ze sušáku?

Spona na ponožky společnosti Anop představuje každodenního pomocníka v domácnosti, který řeší nekonečné problémy s ponožkami jednoduchým a efektivním způsobem.

Výhody používání spony:

  • Jediný čas, kdy ponožky nebudou sepnuty, je ten, kdy je budete používat
  • Sepnuté ponožky lze prát, vyvařovat, sušit v sušičce i efektivně skladovat
  • Celý pár je možné velice rychle zavěsit na sušák, prádelní šňůru, nebo do skříně na kravatník
  • Podle barvy spony bude bude na první pohled jasné, komu ponožky patří
Anop - Spona na ponožky v pračce

V pračce

Vložte sepnuté ponožky do pračky. Spona se postará, abyste po praní nemuseli ponožky dohledávat. Spony mohou i do sušiček prádla.

Anop - Spona na ponožky na sušáku

Při sušení

Sušení ponožek nebylo nikdy jednodušší! Díky háčku na sponě je pověsíte na prádelní šňůru nebo sušák bez zdlouhavého kolíčkování.

Anop - Spona na ponožky ve skříni

Ve skříni

Šetříte místo v poličce nebo zásuvce. Ponožky sepnuté sponou zavěsíte na kravatník umístěný na dveře skříně, které bývají většinou nevyužity.

Anop - Spona na ponožky v prádle

V prádle

Sepnuté špinavé ponožky uložte do prádelního koše. Při třídění prádla do pračky zůstanou obě ponožky pohromadě.

Zjednodušte si život a začněte šetřit svůj čas, každá vteřina se totiž počítá.
Koupit online

Konstrukce

Kulička Kulička na konci háčku zabraňuje sklouznutí spony z kravatníku nebo ze šňůry při silném větru. Háček Háček umožňuje pohodlné a rychlé věšení celého páru na prádelní šňůru, sušák nebo kravatník. Kloub Kloub je napružen tak, aby v kombinaci s hrbolky dokázala spona držet ponožky pevně a přesto jemně kdekoli je to potřeba. Hrbolky Na obou stranách zajišťují lepší přilnavost mokrých ponožek v pračce, které pak nemohou ze spony sklouznout. Technologie Spona není “dvourozměrný” výlisek. Výrobní metoda vstřikování umožňuje ideální napružení kloubu a materiál s přidanými skelnými vlákny zajišťuje pevnost a stálost tvaru. Konstrukce Konstrukce minimalizuje vícenásobné překrývání materiálu a ponožek při sušení. Prohlížeč nepodporuje vykreslování SVG

Vlastnosti
100 °C


CZ

Koupit online